Sapnų almanachas. Meškos žudikės

Written in

sukūrė

Paprastai turiu du sapnų režimus – arba visiškai nieko neatsimenu, arba sapnuoju visišką psichodeliką. Visiškai nieko neatsimenu režimas yra visiškai vyraujantis, todėl savo sapnus atsimenu itin retai. Tačiau prieš kelis mėnesius susapnavau sapną, kurio niekaip negaliu pamiršti ir manau, kad šiuo atveju reikėtų jį palikti čia.

realm-of-dreams-28
Kartais imi ir susapnuoji kažką tiek neįtikėtino ir kvailo, kad gali pasirodyti kaip realybė. 

Sapnas prasidėjo panašiais vaizdais kaip tas prieš kelias savaites pasirodęs mielas video su lipančia į kalną meška ir meškiuku, kuris bando niekaip nepasiduoti gravitacijai. Tik ten dar kažkur buvau ir aš – gerokai toliau ėjau link namelio Šveicarijos alpėse. Ir meškų sapne buvo trys – tėtis meška, mama meška ir meškiukas. Tame namelyje gyveno keturių asmenų šeima ir jie turėjo šeimininkutę, kuri rūpinuosi viskuo aplink. Užėjau į namelį vakarienei, ten viskas taip fancy ir posh paruošta – minimalistinis interjero dizainas sutinka kalnų namelio su židiniu ir slidėmis ant sienos jaukumą. Žodžiu, sėdame su šeimyna prie stalo vakarieniauti ir kaip tik į duris pasibeldžia meškos. Suprantama, meškos puikiai kalba gal trimis kalbomis, todėl bando įsiprašyti į namus. Šeimininkutė jų nenori jokiu būdu įleisti, sako, kad žinau gi Jūsų kėslus – papjausit mus. Meškos nepasiduoda ir bando įtikinti, kad meškiukas sunkiai serga ir jiems reikia pagalbos. Šeimininkutė tik dar kartą patikrina visas spynas ir visi ramiau atsikvėpę toliau vakarieniaujame.

Tik patiekus desertą, kai buvome labiausiai pažeidžiami, šeimininkutė įleido meškas per galinį įėjimą, kadangi ji visą tą laiką konspiravo su meškų šeima prieš tą keturių asmenų šeimyną, kurią lankiau. Meškos pradėjo visus pjauti ir skersti – kažkodėl peiliais ir tomahaukais. Net šeimininkutė gavo peilį į paširdžius. Likome gyvi tik mes su tos šeimos žmona, kuri kūlversčiais iššoko per langą su visais stiklais – ji buvo slaptoji agentė, kuri ten infiltravosi būtent šių meškų medžioklei. Infiltracija, aiškiai, nelabai pavyko.

Toliau sapnas patyrė tokį blackout periodą, kadangi nesurišau kaip jis siejasi su kita scena. Kitoje scenoje aš dalyvavau lesbiečių vestuvėse, kuriose visi svečiai buvo tik moteriškos lyties (net neįsivaizduoju kodėl taip, bet toks sapnas, taip ir pasakoju). Vestuvėse, suprantama, sveikinau jaunąsias ir tik priėjus su dovana į minią moterų labai dideliu greičiu įlėkė meškų šeima su Jeep Wrangler ir pradeda šaudyti į visas, kurių nesuvažinėjo. Aš greitai griebiu vieną iš jaunųjų ir sakau – bėgam į mišką, tai mūsų vienintelis išsigelbėjimo būdas!!!

Braunamės per šakas ir šabakštynus, balta suknelė vis labiau tamsėja brendant per pelkynus; tolumoje girdisi skerdžiamų ir šaudomų moterų riksmai. Mums labai baisu, nes meškos puikiai užuodžia ir taikliai šaudo, tačiau reikia stumtis į priekį. Pabudau kai pasiekėme autostradą ir mūsų paimti sustojo pakeleivingas automobilis.

Netyrinėjau sapnininko, kad nustatyčiau ką visa tai reiškia. Galiu tik pasakyti, kad viskas atrodė labai realu: buvo karšta, intensyvu, truko tik pabusti iš sapno išpiltam šalto prakaito giliai kvėpuojant ir praleisti artimiausią pusę valandos bandant suvokti what the fuck was that?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: