Apie

Esu Tomas Jankauskas, tačiau internetuose vadinuosi Tomas Gluosnis Tyla. Apie savo “slapyvardį“ galbūt papasakosiu kiek vėliau. Visą gyvenimą buvau itin smalsus, visada domėjausi pasaulio veikimo principais, tik išmokęs skaityti perskaičiau krūvą iliustruotų enciklopedijų, laikui bėgant įsigijau mikroskopą (bandžiau įkalbėti klasiokus duoti kraujo, “tyrimams“). Esu sugadinęs ne vieną prietaisą, kartais tai baigdavosi skausmingai (šmaikštus įvykis vaikystėje: bandžiau išleisti orą iš radiatoriaus prasidedant šildymo sezonui, tačiau viskas baigėsi kaimynų užliejimu). Turbūt todėl studijuoti pasirinkau fiziką (kitas argumentas – FiDi) ir įgijau fizikos inžinieriaus magistro laipsnį (studijų programa “Lazerių fizika“), tačiau visada turėjau kūrybinę gyslelę ir mokykloje nemažai rašiau, dalyvaudavau įvairiuose konkursuose. Mano šeimoje labiau menininkai, nei fizikai, tad neabejotinai buvo noras tiek iš šeimos, tiek iš tam tikrų mokytojų, stumti mane kūrybinio gyvenimo kelio link. Vis tik, mano visą gyvenimą maištaujanti asmenybė pasirinko visiškai priešingą kelią, dėl ko nuo 2008 metų dirbu įmonėje Altechna, prekiaujančioje lazeriniais komponentais ir technologijomis, kurioje penkerius metus dirbau pardavimų vadybininkų, tačiau supratęs, kad ši pozicija – ne man, tapau organizacinės plėtros vadovu.

Apie mano asmenybę

Esu skeptiškas, mėgstu sarkazmą ir šiaip gerą humorą. Netrūksta pasitikėjimo savimi ir optimizmo, dažnai būnu dėmesio centre (negalėčiau pasakyti, kad to vengiu). Nekenčiu rutinos, mėgstu viską daryti savaip. Visada nusistatau tikslus ir nemoku pralaimėti, dėl ko dažnai vengiu vienos ar kitos veiklos, jeigu numanau, kad negalėsiu to atlikti iki galo, tačiau… tai visiškai netrukdo turėti itin didelių svajonių ilgojoje perspektyvoje. Dažnai ką nors darau spontaniškai, tačiau visada pasveriu savo veiksmus ir niekada nerizikuoju tuo, su ko praradimu negalėčiau susitaikyti.

Ką veikiu laisvalaikiu?

Paprastai veiklos yra daug: žiemą snieglentės ir kalnai, vasara kalnų dviračiai, Geocaching ir šiaip aktyvus laisvalaikis. Mėgstu keliauti, planuose visada turiu bent porą kelionių, kurias turėčiau įgyvendinti per artimiausius metus. Mėgstu kiną, tam literatūrą (mano šių laikų literatūros herojus – Chuck Palahniuk), gaminti maistą, žiūrėti į tolį ir kartais – tiesiog nieko neveikti (paprastai po nesuskaičiuojamų savaitgalių, praleistų veikiant ką nors ateina metas, kai reikia tiesiog nieko neveikti).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s